תוספות למטבחים

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

אחת הדרכים לשפר את חזות המטבח ואת הפונקציונליות שלו היא באמצעות תוספות למטבחים. כמעט בכל מטבח, אשר עבר שיפור או שדרוג, ניתן לראות תוספות שונות כגון אי במרכז המטבח וגומחות בקיר לעיצוב והוספת מדפים. התוספות למטבח נבנות בהתאמה לעיצוב של המטבח הקיים והבחירה בצבעים תואמת לעיצוב הכללי של המטבח ולעיתים אף לעיצוב הכללי של הבית כולו. חומרי הגלם הנפוצים ביותר בתוספות למטבח הם עץ, גבס ומתכת המהווים את הבסיס למטבח איכותי, חזק ויציב המחזיק לשנים רבות.

כל תוספת במטבח ישן או חדש יכולה לעשות שינוי גדול בעיצוב המטבח. לדוגמא, החלפת ידיות עץ לידיות העשויות מתכת במטבחים ישנים, יכולה לעשות שדרוג מדהים ממטבח ישן למטבח מודרני מעוצב. את השינויים הללו של המטבח ניתן לעשות בתכנון עם אנשי מקצוע המתמחים בייצור ובנייה של מטבחים חדשים. תכנון התוספות מתבצע יחד עם בעלי הבית ובהתאם לתקציב מוגדר מראש.

גלריה
איכות חומרי הגלם לפני הכל

בשונה משאר חדרי הבית, המטבח חשוף לחום גבוה הנפלט ממכשירי החשמל במטבח. טוסטר אובן, תנור מטבח ואפילו המקרר פולטים חום במשך שעות רבות בזמן השימוש שלהם. לכן, הבחירה בחומרי הגלם לתוספות המטבח היא קריטית כבר בשלב התכנון עם אנשי המקצוע. 

חומרי הגלם נקבעים על-פי התקציב של בעלי הבית, אך חברה מקצועית לא תוותר על שימוש בחומרי גלם איכותיים על מנת שהמטבח יהיה חזק ויציב לתקופות ממושכות. תוספות למטבח צריכות להחזיק לשנים רבות ולשמש את בני הבית ביום יום בצורה אופטימלית ולכן ישנה חשיבות רבה לשימוש בחומרי הגלם הנכונים.

 תוספות למטבחים עם אנשי המקצוע של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ

לתכנון תוספות למטבח שלכם, אתם מוזמנים לפנות לצוות המקצועי של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ. חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מחזיקה בנגריה מתקדמת לייצור ובנייה של מטבחים לכל הסגנונות הקיימים היום. אנשי הצוות של גרטה שוחט דיזיין מציעים לכם לבחור תוספות למטבח שלכם אשר יביאו לשינוי מהותי בעיצוב ובפונקציונליות שלו.

התוספות המיוצרות בנגריה של גרטה שוחט דיזיין עשויות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומיוצרים באיכות גבוהה ללא פשרות. 

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";