שדרוג מטבחים

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

מטבחים ישנים יכולים להיראות מדהים לאחר שדרוג מקצועי ומתוכנן מראש. בכל שדרוג מטבחים אפשר להחליט באילו חלקים של המטבח אנחנו מעוניינים להשקיע, אם זה בריהוט, הריצוף, השיש ואם זה במבנה הכללי של המטבח. המטבח יכול לשמש להכנה ובישול בלבד או לשלב גם מקום נעים ונוח לארוחות משפחתיות, בהתאם לגודל המטבח ולתכנון המתבצע על-ידי אנשי מקצוע. גם מטבחים קטנים המעוצבים בצורה פונקציונלית נכונה, יכולים לספק מקום לישיבה לאוכל ל-2 אנשים ויותר. 

 איך משדרגים מטבח ישן?

לרוב, בעלי דירה או בית פרטי המעוניינים לשפר את מראה המטבח לא יודעים מאיפה להתחיל ומה לעשות בכדי שהמטבח יראה טוב יותר. לכן, פנייה לאנשי מקצוע במקרה זה תהיה הפתרון הטוב ביותר לשדרוג המטבח. שימוש בצבעים הנכונים ובחומרי הגלם המתאימים יכולים לעשות את השינוי המיוחל שבעלי הדירה או הבית רוצים לראות.

גלריה
האם שדרוג מטבח מחייב שיפוץ כללי?

אם החלטתם לשדרג את המטבח שלכם ולשפר אותו מבחינה אסתטית ופונקציונלית, יתכן ולא תידרשו לבצע שיפוץ כללי. כיום יש טכניקות מתקדמות לעיצוב מטבחים המאפשרות לבחור אזור מסוים במטבח ולהשקיע בו את רוב השדרוג. בכל שינוי שמתבצע במטבח חשוב לזכור שישנם מכשירי חשמל אשר תופסים חלק נכבד מהשטח של המטבח ולכן ההחלטה על המיקום שלהם תהיה משמעותית להמשך.

מיקום חדש למכשירי החשמל לשיפור חזות המטבח

שינוי המיקום של מכשירי החשמל במטבח מהווה שינוי משמעותי לעיצוב המטבח הקיים. כאשר איש מקצוע מגיע אליכם לתכנון השדרוג של המטבח, הוא יקח בחשבון גם את המיקום של מכשירי החשמל. בבחירת המיקום של המקרר למשל, חשוב לבחור את האזור המוצל והקריר ביותר במטבח אשר אינו מושפע מחום השמש המגיע מהחלון, וזאת בכדי לשמור על מקרר תקין לשנים הבאות. את תכנון השיפוץ והשיפור של המטבח הישן שלכם תוכלו לעשות עם אנשי מקצוע מיומנים של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ וליהנות מליווי אישי ומקצועי לאורך כל תהליך העיצוב של המטבח.

חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מציעה – שדרוג מטבחים במחירים משתלמים

המטבחים של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מיוצרים בנגריה מקצועית על-פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת שאתם תוכלו ליהנות ממטבח יפה ומרשים שישמש אתכם לשנים רבות.

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";