מטבחים מעוצבים

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

החלפה של מטבח קיים או הזמנה של מטבח לבית חדש יכולה להתבצע בצורה קלה ופשוטה עם תכנון נכון ומקצועי. התכנון למטבח החדש נעשה בהתאם לסגנון העיצוב הנבחר.

לכל סגנון עיצוב יש את המוטיבים הקבועים שלו אך בשנים האחרונות נהוג לשלב כמה סגנונות עיצוב במטבח אחד. עם השנים, השתפרו בצורה ניכרת חומרי הגלם למטבחים מעוצבים המאפשרים כיום אופציות נוספות של צבעים ועיצובים מגוונים לכל חלקי המטבח.

 עיצובים יוקרתיים מול עיצובים סטנדרטיים

נהוג לחשוב כי כל בעל דירה או בית יהיה מעוניין בעיצוב יוקרתי, אך בפועל זה לא קורה. רבים מהלקוחות היום, אשר מזמינים מטבחים מעוצבים, מבקשים שתהיה נגיעה לסגנון  האישי שלהם. וכך מיוצרים מטבחים בעיצובים שונים כגון עיצובי וינטג’ ועיצובים כפריים המדמים מטבחים אשר היו נפוצים במאה הקודמת. היופי שבשיטת עבודה זו בא לידי ביטוי בכך שכל מטבח מעוצב בצורה ייחודית ולמטרות הספציפיות של בעלי הבית.

גלריה
עיצוב המטבח למטרות פונקציונליות

כאשר מגיעים לתכנון עיצוב המטבח, נושא הפונקציונליות הוא אחד הנושאים הראשונים ששמים עליהם דגש. לדוגמא, מטבח אשר משמש בני משפחה גבוהים יחסית יבנה בגובה מסויים, וכך גם לגבי מטבח המשרת בני משפחה נמוכים יחסית. בני המשפחה אשר מבצעים את רוב פעולת ההכנה והבישול בבית צריכים להיות מסוגלים להגיע לכל ארונות המטבח בצורה נוחה וקלה. לכן, מטבחים מעוצבים לרוב לא נבנים בצורה סטנדרטית קבועה אלא בהתאם לדרישת בני המשפחה החיים בבית.

 עיצוב בהתאמה אישית

את המושג ‘מטבח בהתאמה אישית’ שומעים לא מעט בשנים האחרונות, אך האם באמת אפשר לבנות מטבח מעוצב על-פי סגנון אישי? ברוב המקרים זה בהחלט אפשרי, אבל צריך לדעת שבכל מטבח יש הגבלות אם זה מבחינת מקום, תשתית חשמל ותשתית צינורות המים. אנשי מקצוע מנוסים לעיצוב מטבחים ידעו לעצב את המטבח בדרך הטובה ביותר אשר תתאים למטרות של בעלי הבית.

 מטבחים מעוצבים של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ

אם החלטתם לעצב את המטבח שלכם בצורה מושלמת, חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ היא הכתובת עבורכם. לקוחות רבים ברחבי הארץ כבר בחרו לבנות את המטבח שלהם עם צוות גרטה שוחט דיזיין. אתם מוזמנים להצטרף כבר עכשיו ללקוחות המרוצים של החברה ולתכנן את המטבח החדש שלכם.

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";