ריהוט בהזמנה אישית

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
יש אנשים ביננו שמשוגעים על ריהוט. על רהיטים ועל עיצוב פנים בכלל. אני, אם להתוודות מולכם, אולי אחד מהם. אולי אני לא משוגע על זה אבל לראות רהיטים יפים, אפילו מדהימים ביופים, לראות את הפונקציונאליות שלהם, לראות איך הם משתלבים עם עוד רהיטים ועם הדירה או הבית בכלל, עם חלל האוכל, המטבח אולי חלל הכניסה זה ממש אומנות בעיניי. ככה אני. אני אוהב יופי היכן שאני רואה אותו. גם אם מדברים על ריהוט וגם נגיד על עיצוב חללים פונקציונאליים בבית כמו המטבח למשל, צריך להתחיל לדבר על התאמה אישית. כלומר, לא על הליכה לחנות או אפילו לאיקאה לבחור את הסלון החדש שלכם או את המטבח החדש שלכם אלא לפנות לחברות ונגריות המציעות ריהוט בהזמנה אישית או שניתן גם לקרוא לזה ריהוט בהתאמה אישית או בהקשר נגיד למטבחים תכנון מטבחים או תכנון ועיצוב מטבח. 
 
רק כך אני חושב שניתן יהיה לחוות את מה שתיארתי שאני חווה בהקשרים הללו. ריהוט בהזמנה אישית זה כמו לבקש מחייט שיתפור את החליפה המושלמת שלך עבור יום חתונתך אם להמשיל. זה העיצוב שאתם רוצים, עם החומרים שאתם רוצים ושיתאים לביתכם או דירתכם כמו כפפה ליד. אותו הדבר לגבי תכנון ועיצוב מטבח או מטבחים ברבים. 
גרטה דיזיין
לא הרבה חברות מסוגלות לכך. אולי גם לא מעט אבל אתם בטח רוצים לבחור את הטופ. ואגב, הטופ אינו בהכרח הטופ של המחיר. אין שום קשר. טופ זה נסיון, הקשבה, ובחירת חומרים. אחת החברות הללו היא גרטה דיזיין. חברה זו מציעה בדיוק את מה שאני מדבר עליו. היא מציעה ריהוט בהזמנה אישית והיא מציעה את כל השירותים אותם ציינתי. אבל בעיקר את הקשר הבלתי אמצעי אתכם. אתם הרוצים הכל שיהיה מושלם. ומגיע לכם. השקעתם מאות אלפים אם לא מליונים על ביתכם החדש ומותר לכם לרצות שהמטבח או הסלון או חדר האוכל יהיה המושלם ביותר. וגרטה דיזיין יכולה להפוך אותם למושלמים. בעזרתכם כמובן. אז ריהוט בהזמנה אישית או ריהוט בהתאמה אישית כמו גם תכנון מטבחים עושים עם גרטה דיזיין. בשום אופן אל תתפשרו. צרו קשר, בקרו בחנות, בקשו המלצות וצאו לדרך. בהצלחה. 
העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";