עיצוב מטבח

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

מוצאים את עצמכם מתבוננים במטבח של הבית ויודעים שאפשר יותר טוב מזה? עם שירותי עיצוב מטבח מקצועיים, בהחלט אפשר יותר טוב מהמטבח שאתם רואים כרגע! עיצוב מחדש של מטבח ישן הוא אחד הפרוייקטים המבוקשים ביותר היום בעולם עיצוב הפנים והשיפוצים. מכיוון שהמטבח משמש את בני המשפחה בכל יום ולעיתים אף לשעות רבות במהלך היום, ישנה חשיבות רבה לעיצוב המטבח ולפונקציונליות שלו. 

באמצעות תכנון מטבח מחדש והתאמתו לבני המשפחה הגרים בבית, ניתן ליצור מטבח מושלם במיוחד בשבילכם! את תכנון המטבח אתם מבצעים יחד עם אנשי החברה לייצור מטבחים ובוחרים את העיצוב המתאים ביותר לסגנון ולאופי שלכם. בפגישה עם צוות החברה לייצור מטבחים, תוכלו להגדיר את התקציב שלכם לצורך ייצור והתקנת המטבח ולהתאים אותו למטרות שלכם. 

עיצוב מטבח כפרי ברמת גימור ללא פשרות!

אם התאהבתם בסגנון עיצוב מטבח כפרי, תדעו שאתם לא היחידים! סגנון המטבח הכפרי המוכר בישראל הגיע מהמטבחים האמריקאיים הכפריים אשר משמשים את המשפחות בעלות החוות החקלאיות במדינות השונות. החלק המרכזי של המטבח הכפרי הוא “האי” המשמש כשולחן רב שימושי המתאים לארוחות משפחתיות ולהכנה והגשה של אוכל. חברה מקצועית לנגרות מטבחים תייצר עבורכם מטבח בסגנון כפרי ברמת גימור מושלמת שתקנה למטבח שלכם אופי ייחודי משלו. 

עיצוב מטבח לבן עם חומרי גלם מעולים

מטבחים בצבע לבן הם פופולריים ביותר וניתן לראות אותם במטבחים רבים בדירות ובתים חדשים. עיצוב מטבח לבן יכול להתאים למעשה לכל סגנון עיצוב של הבית ולכל צבע ולכן הוא מועדף על-ידי ישראלים רבים. חומרי הגלם של המטבח הלבן חייבים להיות באיכות גבוהה במיוחד בכדי שהצבע שלו ישמר לשנים רבות ויראה חדש גם עוד הרבה שנים. 

הזמנת אנשי מקצוע לייצור ותכנון מטבחים
להזמנה של שירותים מקצועיים לעיצוב מטבח, כדאי לכם לפנות לאחת מחברות המטבחים המובילות כיום – חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ! חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מייצרת את המטבחים האיכותיים ביותר בנגרייה מקצועית בעיר יבנה ומספקת שירות התקנה ללקוחות עם רמת גימור ללא פשרות!
עיצוב מטבח עם חברת גרטה שוחט דיזיין בע"מ

צוות חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ יגיע אליכם הביתה לתכנון העיצוב מחדש של המטבח שלכם ולבניית התקציב המותאם ביותר למטרות שלכם מעיצוב המטבח מחדש. צוות החברה ילווה אתכם לאורך כל הבנייה של המטבח בשקיפות מלאה ויהיה זמין לכל בקשה או שאלה לגבי חומרי הגלם, העיצובים, הפירזול וכל אלמנט הקשור לעיצוב המטבח שלכם!

התקשרו עכשיו לצוות חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ וקבעו פגישה מקצועית עם נציגי החברה בבית שלכם!

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";