עיצוב מטבח קטן

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
עיצוב מטבחים הפך בשנים האחרונות למקצוע יוקרה. אני לא זקן ובא בימים עדיין ואני זוכר שרק לפני כמה שנים או עשרות שנים מקסימום, המטבח היה מורכב מכמה ארונות, כיריים, מקום לאשפה, מקום לתנור אולי וזהו. המטבחים בבתים ובדירות הו דומים לחלוטין למטבחים נגיד בבתי החולים. פשוטים ומכוערים ובעיקר, בלי דגש על פרקטיות לדוגמה. מה קרה שעיצוב המטבח הפך לסוג של מקצוענות. הרבה סיבות, יש לנו עודף כסף ביד, הרבה יותר מכשירים שונים נכנסו ונכנסים למטבח. בעיקר חשמליים, יותר ויותר מאיתנו מעצבים את בתינו לבד וכך שהמטבח חייב להתאים לחלל, לגודל ולשאר הבית וגם יש את עניין הניראות. אנחנו רוצים שהבית שלנו, כולל המטבח פשוט יראו טוב ויפה. הן עבורינו והן עבור גאוותינו מול אנשים אחרים. 
 
כך או כך, צצו להן נגריות וחברות המציאות מטבחים בעיצוב עצמי. הרבה כאלו. אני, מכל יער החברות רוצה להציג לכם עץ אחד ומיוחד. חברה אחת ושמה גרטה גיזייןעיצוב מטבח קטן, עיצוב מטבחים גדולים, עיצוב מטבחים כפרי ועיצוב מטבחים בכלל זהו הלחם והחמאה עבור חברת גרטה דיזייןעיצוב מטבח קטן לדוגמה זוהי משימה ממש לא קלה.
גרטה דיזיין
הוא דורש שכל הפונקציונאליות שחייבת להיות במטבח מודרני, תתפרס על שטח ונפח קטנים. משימה בכלל בכלל לא קלה. גם עיצוב מטבחים גדולים לא פשוט. איך לא לשעמם ואיך לשלב בין חלקי המטבח השונים, בין החומרים וכדומה.. ובכלל, איך לשלב בין המטבח ליתר חללי הבית. עיצוב מטבחים זוהי לא משימה פשוטה. מי שחושב שכן, הולך שבי אחרי כל מודעה ובעיתון ואחרי כל חברה המציעה מחירים מאד נמוכים ואחרי זה שוד ושבר. תמיד, אבל תמיד תבקשו לבדוק עבודות נוספות ודברו עם לקוחות אחרים. לאו דווקא לקוחות שהחברה מציעה באתר החברה. עשו מאמץ יתר. עלות עיצוב מטבח קטן וייצורו והרכבתו היא לא נמוכה. גם עיצוב מטבחים כפרי ומיוחד, ייצורם והרכבתם. לכו על הבטוח ביותר. וחברות כמו גרטה דיזיין הן שם בכדי ללכת על הבטוח ביותר. אתם לפני עיצוב מטבח קטן לדוגמה – צרו קשר עם גרטה דיזיין, עשו את כל הבדיקות בעולם, היו בטוחים וצאו לדרך. אל תתפשרו על כלום. בהצלחה ומזל טוב. 
העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";