עיצוב מטבחים מודרני

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

העיצוב השולט היום במטבחים החדשים הוא ללא ספק העיצוב המודרני! באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, ניתן ליצור מטבחים במפרט גבוה במיוחד בשילוב מראה מהמם עם פונקציונליות חסרת פשרות. למי שהמטבח הוא חלק חשוב מהיום יום שלו, העיצוב המודרני הוא בהחלט מותאם בשבילו! 

התמחות בעיצוב מטבחים מודרנים ניתן למצוא בחברות נגרות מקצועיות לייצור ועיצוב של מטבחים חדשים. בתהליך ייצור המטבח המודרני, בדרך כלל לא נעשה שימוש בפירזול אלא בטכניקות חדישות לייצור המגירות והארונות אשר מאפשרות פתיחה נוחה וקלה המוטמעת היטב בעיצוב הכללי של המטבח. ידיות פתיחת המגירות והארונות במטבחים המודרניים, בעיצובים רבים, הן מוסתרות ומאפשרות אלמנטים חדשניים של עיצוב הריהוט למטבח.

הקו הנקי המאפיין את המטבחים המודרניים הצליח בכל העולם והיום גם בישראל ניתן לראות מטבחים חדשים מעוצבים בסגנון המודרני העכשווי והייחודי.   

עיצוב מטבחים מודרניים פונקציונליים

מטבח מודרני הוא בראש ובראשונה מטבח פונקציונלי ברמה הגבוהה ביותר! כל ארון ומגירה במטבח ממוקמים בדיוק רב למטרות שלהם, השיש מעוצב באורך ובגובה המתאים לצרכים של בני הבית והכל מיוצר בהנדסת אנוש מקצועית שתהפוך כל שימוש במטבח לחוויה בפני עצמה. עיצוב מטבחים מודרניים שם דגש רב על פונקציונליות המטבח לשימוש כל בני המשפחה הגרים בבית.

ריהוט בהתאמה אישית לחדרי שינה

בנוסף, לעיצובים המודרניים למטבחים, גם חדר השינה שלכם יכול להיות מעוצב בסגנון מודרני. ריהוט בהתאמה אישית לחדרי שינה בסגנון המודרני, מיוצר עם אותם אלמנטים של הריהוט במטבח וכולל ידיות מוסתרות, קו ונקי של צבעים ופונקציונליות ברמה הגבוהה ביותר לארונות בגדים.

איפה מומלץ להזמין מטבח וריהוט בהתאמה אישית?
אם אתם מעוניינים להזמין אנשי מקצוע לעיצוב מטבחים מודרני ועיצוב ריהוט על-פי התאמה אישית, חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ היא הכתובת שלכם! חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ היא חברת נגרות מקצועית וותיקה לייצור ועיצוב מטבחים במגוון סגנונות כגון מטבחים כפריים, מטבחי יוקרה ומטבחים מודרניים.
חברת גרטה שוחט דיזיין מציעה - עיצוב מטבחים מודרני

לתכנון וייצור המטבח והריהוט החדש שלכם עם צוות חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ, מלאו את הפרטים האישיים שלכם באתר ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישה מקצועית אצלכם בבית! הפגישה הראשונית עם צוות החברה, יאפשר לכם להכיר את השיטות הטובות ביותר לתכנון מטבח ותכנון תקציב וילווה אתכם לאורך כל תהליך בניית המטבח והריהוט החדש לבית.

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";