נגריית מטבחים

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

מחפשים נגריית מטבחים מקצועית? את המטבח החדש שלכם תוכלו להזמין מנגרייה מקצועית אשר עוסקת בתכנון וייצור מטבחים בהתאמה אישית. היום כבר לא צריך לבחור מטבח מתצוגה, אלא אפשר להזמין ייצור והתקנה של מטבח על-פי הצרכים והדרישות שלכם ושל בני המשפחה הגרים בבית. 

נגרייה מקצועית תאפשר לכם לבחור את הסגנון המתאים לכם, את רמת האיכות של חומרי הגלם ואת הפירזול המתאים לכם ביותר. אם תחליטו שאתם רוצים מטבח בסגנון מודרני, תוכלו להזמין מטבח עם ידיות מוסתרות למגירות ולארונות ולהוריד את הפירזול מעיצוב המטבח. האפשרויות שיש לכם הן למעשה בלתי מוגבלות! מבחר הצבעים, הדוגמאות, העיצובים של “האי” למטבח, כל אלה תוכלו לבחור בתכנון המטבח שלכם יחד עם צוות הנגרים של החברה לייצור מטבחים.

נגרית מטבחים בשיטות נגרות מתקדמות

שיטות הנגרות למטבחים שהיו נפוצות בעבר חלפו מן העולם והיום כל ייצור מקצועי של נגרית מטבחים מתבצע עם ציוד מתקדם לבניית המטבח בכדי שהוא יחזיק לכם לשנים רבות קדימה. חומרי הגלם החדישים מהם עשוי ריהוט המטבח, שומרים על העץ בצורה מושלמת מהחום הנפלט ממכשירי החשמל במטבח. כך למעשה המטבח שלכם ישמר לשנים רבות וישרת אתכם בצורה נהדרת בכל יום. 

ייצור מטבח בנגרייה למטבחים מעוצבים

נגרייה למטבחים מעוצבים תאפשר לכם לבחור את סגנון המטבח שלכם. מעוניינים בסגנון מודרני או כפרי? רוצים לשלב בין שניהם? בשלב תכנון המטבח עם צוות הנגריה, תוכלו לבחור את הסגנון המתאים לכם ביותר ולהתאים אותו לצרכים שלכם ושל בני הבית.

איפה מומלץ להזמין שירותי נגרות למטבח?

תכנון וייצור מטבחים עם נגריית מטבחים מקצועית עושים רק עם החברה המובילה כיום – חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ! חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מחזיקה בנגרייה מתקדמת ואיכותית בעיר יבנה אשר מייצרת את כל המטבחים של החברה ללקוחות בכל רחבי הארץ. צוות החברה מספק לכם שירות מ-א’ עד ת’ ברמה הגבוהה ביותר הכולל:


  • תכנון המטבח בהתאמה אישית.

  • הגדרת תקציב מראש יחד איתכם.

  • בחירת חומרי הגלם, הפירזול ועיצוב המטבח.

  • ייצור המטבח בנגרייה המקצועית ביבנה.

  • התקנת המטבח בצורה מושלמת עם גימור ברמה גבוהה. 

נגריית מטבחים של חברת גרטה שוחט דיזיין בע"מ

לפרטים נוספים על שירותי חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ, התקשרו עכשיו למספר הטלפון באתר ותקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים לייצור ותכנון המטבח שלכם!

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";