מטבח בהתאמה אישית

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

מתכננים לשפץ את המטבח שלכם? מטבח בהתאמה אישית הוא בדיוק מה שאתם צריכים! חברת נגרות מקצועית תייצר עבורכם את המטבח בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לתקציב שהגדרתם מראש. תינתן לכם אפשרות לבחור עיצוב מסויים המתאים לכם או לשלב בין כמה סגנונות עיצוב למטבח. תהליך העבודה על המטבח יתחיל עם פגישה של נציגי חברת הנגרות בבית שלכם הכוללת תכנון כללי של המטבח והצעת מחיר לעבודה. חברת נגרות עם ניסיון בתחום, תלווה אתכם לאורך כל תהליך התכנון והבנייה בשקיפות מלאה ובגמישות מירבית לבקשות שלכם תוך כדי עבודה.

ייצור והתקנה של מטבחים

כאשר אתם מחפשים חברת מטבחים, חשוב שתפנו לחברה המספקת לכם את תהליך הייצור ואת תהליך ההתקנה גם יחד. כך לצוות החברה יש שליטה מלאה על כל התהליך.ייצור והתקנה של מטבחים מתחיל מעבודת הנגרות ועד ההתקנה של המטבח. חברה מקצועית המספקת את כל שלבי התהליך, היא מומלצת יותר ותוכל לספק לכם שקיפות מלאה לאורך כל תהליך בניית המטבח החדש שלכם.

תכנון מטבח חדש על-פי תקציב

אחד הדברים החשובים ביותר בכל תכנון מטבח חדש, הוא נושא התקציב! חברה נגרות מקצועית תבצע איתכם תכנון תקציב מסודר ומדוייק על מנת למנוע הוצאות מיותרות תוך כדי עבודה. בכל תכנון של מטבח חדש, אנשי המקצוע עושים איתכם תיאום ציפיות בכדי להביא לתוצאות האופטימליות ביותר לתוצאה הסופית. 

ייצור מטבחים של חברה מקצועית
להזמנת שירות של ייצור מטבחים מחברה מקצועית, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ! חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מחזיקה בנגריה מקצועית בעיר יבנה ומספקת שירות ייצור והתקנה של מטבח בהתאמה אישית ללקוחות בכל רחבי הארץ. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מתחום הנגרות ועיצוב הפנים, אשר יחד מביאים אליכם את העיצובים העדכניים ביותר של מטבחים בארץ ובעולם. 
מטבח בהתאמה אישית של חברת גרטה שוחט דיזיין בע"מ

צוות חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מזמין אתכם לקבוע פגישה בבית שלכם לתכנון המטבח החדש והתאמת התקציב לפרוייקט שלכם. צוות החברה משתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר ובפירזול איכותי ומלווה אתכם לאורך כל תהליך ייצור ובניית המטבח החדש. 

לתיאום פגישה עם צוות חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ, מלאו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו ישירות למספר הטלפון של החברה!

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";