מטבחים מיוחדים

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

המטבחים היוקרתיים ביותר שאפשר לראות היום נמצאים דווקא בבתים ישנים! הרצון לשדרג בית ישן ולתת לו מראה חדש לגמרי, הביא הרבה ישראלים לקבל החלטה לשפץ את המטבח הקיים באופן מושלם בכדי שישרת אותם למשך שנים רבות. ייצור של מטבחים מיוחדים המתאימים לבתי יוקרה יכולים להתאים גם לבית אשר אינו מוגדר כבית חדש. בית שכבר קיים הרבה שנים יכול לעבור מהפך שלם עם התכנון והעיצוב הנכון למטבח.

מטבחים מעוצבים בסגנון מודרני 

הסגנון המודרני מצליח כיום בכל העולם וגם בישראל ונחשב לסוג מסויים של מטבחים מעוצבים אשר מביא איתו חדשנות ופונקציונליות רבה. בכדי שהמטבח המודרני שלכם יהיה גם יוקרתי ומיוחד, צריך להוסיף לו אלמנטים נוספים של צבע, חומר, סוג שיש וארונות מיוחדים בכדי להביא אותו לשיא היוקרה.

מטבחים מעוצבים יוקרתיים ברמת גימור גבוהה

אם אתם חולמים שהמטבח שלכם יראה כמו בקטלוגים של המגזינים היוקרתיים ביותר, תדעו שזה בהחלט אפשרי! מטבחים מעוצבים יוקרתיים ניתן לתכנן ולייצר בנגריית מטבחים מקצועית בארץ ולהתקין אותם עם אנשי מקצוע מומחים להתקנת מטבחים. המטבח יהיה מתוכנן על-פי הדרישות שלכם ויהיה תואם לצרכים שלכם ביום יום בהכנת אוכל ובישול במטבח.

תכנון המטבח החדש שלכם עם נגרייה מקצועית
את תכנון המטבח החדש שלכם אתם יכולים לעשות עם צוות חברת שוחט דיזיין בע”מ, הנחשב לצוות המקצועי ביותר לייצור והתקנה של מטבחים מיוחדים! הנגרייה המקצועית של חברת שוחט דיזיין בע”מ ממוקמת בעיר יבנה ומייצרת את מטבחי החברה בצורה מקצועית וברמת גימור גבוהה לכל הלקוחות של החברה ברחבי הארץ. באתר חברת שוחט דיזיין בע”מ תוכלו לראות דוגמאות לפרוייקטים מרהיבים שהחברה תכננה וייצרה בשנים האחרונות לסגנונות שונים של מטבחים.
מטבחים מיוחדים של חברת גרטה שוחט דיזיין

צוות חברת שוחט דיזיין בע”מ מציע לכם לקבוע מועד לפגישה בבית שלכם, בכדי לתת לכם הצעת מחיר משתלמת לעיצוב המטבח מחדש למטבח יוקרתי, מודרני אשר ישמש אתכם באופן מושלם בכל יום! ליצירת קשר עם צוות חברת שוחט דיזיין בע”מ, מלאו את טופס הרישום באתר עם הפרטים שלכם או התקשרו ישירות לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. צוות החברה יתן לכם מענה מקצועי ואישי ויתכנן עבורכם מטבח יוקרתי ומדהים ברמת הגימור הגבוהה ביותר!

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";