מטבחים מודרנים

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
חולמים על מטבח מודרני בבית? מטבחים מודרנים נחשבים לטרנד מצליח במיוחד ומהווים אחוז נכבד מהמטבחים המיוצרים כיום בישראל. המטבח המודרני מספק חווית בישול והכנת אוכל מושלמת עם פונקציונליות מירבית בכל ארון, מגירה ומדף במטבח. המטבחים המודרניים מתאפניים בצבעים עדינים ובקווים חלקים כאשר הפירזול במטבח בדרך כלל אינו קיים כלל וכל הארונות והמגירות נפתחים בשיטות שונות על-ידי ידיות מוסתרות. כך למעשה נשמר הסגנון הנקי, החלק המאפיין את המטבח המודרני הנמכר ביותר של היום. 
 

מטבחים מודרניים פונקציונליים

 
כאשר מתייחסים לתכנון מטבחים מודרניים ישנו דגש גדול מאוד על נושא הפונקציונליות של המטבח. המיקום של השיש, האי במטבח, הארונות העיליאיים, הארונות התחתונים, המגירות לסכו”ם – הכל מתוכנן על-פי הצרכים של כל אחד ואחד מבני המשפחה המבשל ומכין אוכל במטבח. הפונקציונליות במטבחים המודרניים היא חלק מהותי בתכנון המטבח על מנת שתיהיה אפשרות להשתמש בכל שטח המטבח בצורה אופטימלית ולנצל כל חלל פנוי לייעוד מסויים. 
 

התקנת מטבחים מודרניים בלבן

 
אם אתם מתלבטים איזה צבע כדאי לבחור למטבח המודרני החדש שלכם, כדאי שתשקלו להזמין דגם ממטבחים מודרניים בלבן! הצבע הלבן למטבחים בכלל ולמטבחים בסגנון המודרני בפרט, מקנה למטבח שלכם גוון נקי וחלק אשר יכול להתאים לכל עיצוב או סגנון של החדרים האחרים בבית. המטבח המודרני הלבן מיוצר מחומרי גלם באיכות גבוהה ועטוף בחומרים עמידים וחזקים במיוחד כנגד רטיבות, מים ולחות. 
מה המחיר של מטבחים מודרניים מעוצבים?
המחירים לייצור והתקנה של מטבחים מודרניים מעוצבים נקבע על-פי מספר פרמטרים מרכזיים כגון גודל המטבח, כמות חומרי הגלם לייצור המטבח והדרישות הספציפיות של בעלי הבית. אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לתכנון, ייצור והתקנה של מטבחים מודרנים, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לנגריה המקצועית למטבחים של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ! הנגריה של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מייצרת מטבחים בסגנון מודרני ובסגנונות נוספים עם חומרי גלם איכותיים במיוחד ובעיצובים העדכניים ביותר הקיימים היום. 
 

חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מציעה – ייצור והתקנת מטבחים מודרנים

 
להצעת מחיר לייצור והתקנה של מטבח בסגנון מודרני, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו מענה מהיר ומקצועי מצוות חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ! 
 
העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";