מטבחים מודרנים

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

רוצים שהמטבח החדש שלכם יהיה בעיצוב מודרני? כל עבודת שיפוץ וחידוש מטבח, כרוכה בהחלטות לגבי העיצוב של המטבח, צבע הריהוט במטבח, סוג הפירזול וצבע השיש. למעשה, יש המון מה לבחור ואפשר להתבלבל בקלות בין האופציות לכל עיצוב מטבח. כאשר אתם מקבלים החלטה על סגנון עיצוב מסויים, כמו העיצוב המודרני, קל יותר לכוון אתכם לאיך שהמטבח יראה בתוצאה הסופית של התקנת המטבח. 

מטבחים מודרנים הם תחום רחב של מטבחים אך יש להם מוטיבים מסויימים החוזרים על עצמם. אחד המוטיבים, אשר חוזר על עצמו בכל ייצור והתקנה של מטבח בסגנון המודרני, הוא הפונקציונליות.

מטבח מודרני פונקציונלי

אם החלטתם להשקיע במטבח מודרני חדש, המטבח צריך לשרת אתכם באופן מלא בכל זמן נתון. הנגישות למקרר, לארונות האוכל, לארון הפח, למדיח הכלים, לשיש של המטבח צריכה להיות מושלמת בכדי לאפשר לכם לבשל ולהכין אוכל בנוחות וביעילות בכל יום. הפונקציונליות של המטבח המודרני כוללת גם אחסון חכם. אחסון חכם של כלי המטבח הוא חיוני בכדי לחסוך במקום ולהנגיש לכם את כל הכלים השימושיים לכם ביום יום. המטבח המודרני כולל ארונות ומגירות המותאמות במיוחד לכלים שונים כגון סירים, מחבתות, סכו”ם, כוסות, קערות, צלחות ומוצרי חשמל למטבח. 

עיצוב מודרני בשילוב העיצוב הכפרי

את סגנון המטבח המודרני ניתן לשלב יחד עם הסגנון הכפרי האהוב על הרבה ישראלים. הסגנון הכפרי מתאפיין בפירזול מתכת מעוצב ובולט ובשיש גדול להכנה ובישול של האוכל. חלק מהאלמנטים של המטבחים בסגנון הכפרי, ניתן לקחת לסגנון המודרני ולשדרג את העיצוב הסופי שלו. את השילוב בין סוגי סגנונות המטבחים, תוכלו לעשות יחד עם צוות חברת נגריית המטבח אשר תייצר ותתקין עבורכם את המטבח החדש.

פנייה לנגריה למטבחים מודרניים
מוכנים להתחיל בתכנון המטבח המודרני החדש שלכם? זה הזמן לפנות לנגריה למטבחים מודרניים של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ! חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ נחשבת לחברה המקצועית ביותר לתכנון וייצור מטבחים מודרנים עם נגרייה מקצועית מתקדמת הממוקמת בעיר יבנה.
חברת גרטה שוחט דיזיין מציעה - ייצור מטבחים מודרנים

צוות חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מזמין אתכם ליצור קשר ישירות עם נציגי החברה, דרך מספר הטלפון המופיע באתר ולקבוע פגישה אצלכם בבית לתכנון המטבח המודרני החדש שלכם!

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";