מטבחים כפריים לבנים

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
אני חושב שאין ישראלי שלא חולם לבנות לו יום אחד בית באזור כפרי עם נוף לשדות עם אוירה שקטה ונעימה בה הילדים יכולים לשחק להם בחוץ על הדשא עם הכלב, לשים בריכה מתנפחת ולבלות יום כיפי בקיץ הישראלי. שלא לדבר על לשבת על המרפסת בערב הנעים עם אבטיח ועם חברים. 
 
בארץ ישראל הצפופה חלום זה אינו קל כל כך למימוש ולביצוע גם בגלל מחירו וגם בגלל שאותם אזורים פתוחים כפריים הולכים ומתמעטים ויש לחפש אותם יותר ויותר בפריריה רחוק מהמרכז. וכך באמת הרבה מאד זוגות צעירים עושים זאת, במושבים ובקיבוצים המתחדשים וגם בעיירות עצמם. ואם בית אז לבית הזה חייב להיות מטבח. ומסתבר שיש תעשייה שלמה, או סקטור שלם של מטבחים שנקרא מטבחים כפריים. כן. “פלש ניוז” כמו שאומרים באנגלית. בסקטור זה תוכלו למצוא מטבחים כפריים לבנים, מטבחים כפריים מעץ מלא, מטבחים כפריים מעוצבים ומטבחים כפריים מודרניים. כל מטבח כזה כמו לדוגמא מטבחים כפריים לבנים מתאים לסגנון בית אולי שונה במקצת. אך יש משהו במטבח הכפרי שהוא שונה ממטבח רגיל נגיד קלאסי.
גרטה דיזיין
זוהי כבר שפת המומחים ויש הרבה מומחי מטבחים ויצרני מטבחים בארץ ועל אחד מהם רציתי לדבר במאמר זה. הכירו את גרטה דיזיין. חנות מטבחים זו שהיא גם כמובן יצרנית מטבחים מתמחה עיצוב והתאמה של כל סוגי המטבחים לכל סגנונות הבתים. גרטה דיזיין מייצרת מטבחים בהתאמה אישית, מטבחים כפריים מעץ מלא אם זהו הסגנון אותו אתם אוהבים וזהו הסגנון הכללי של ביתכם. מטבחים כפריים לבנים שהם מאד נפוצים בבתים באזור הכפרי, כמובן מטבחים כפריים מודרנים שמתאימים מאד לבתים מודרנים עם כל החידושים שניתן בכלל לחשוב עליהם. לייצר ולהתאים ולהתקין מטבחים כפריים מעוצבים אלו זה מקצוע כמובן לכל דבר וגרטה דיזיין היא חברה מקצוענית. הם תמיד ישתמשו בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר וסוגי הפרזול הטובים ביותר. אבל למה להקשיב לי. נסו אותי ונסו אותם. כנסו לאתר החברה וצרו קשר ראשוני. קיבעו פגישה. לא משנה באיזה אזור אתם בארץ. אנשי גרטה דיזיין יגיעו אליכם. אז לסיכום, אם אתם בעניין של מטבחים כפריים לבנים, אל תתפשרו. לכו על הטוב ביותר. בהצלחה רבה. 
העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";