ארונות קיר למטבחים

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
מטבחים מורכבים בעיקרם מארונות קיר למטבחים. אני חושב שעיצוב מטבח והתאמתו לחלל הבית ובאותו זמן התאמתו לרצון הלקוח או הלקוחה (בדרך כלל) זוהי לא משימה קלה. גם לבעלי מקצוע. המטבח הוא המקום שכנראה אנחנו מבלים את מירב שעות היום. כן. גם הבעל וגם האישה. הן בבישול, שטיפת כלים, נקיונות ושתיית קפה בבוקר לפני העבודה. עצוב המטבח והתאמתו בדרך כלל כוללת בעיקר את עיצוב, התאמה עיצובית, ייצור והתקנת ארונות הקיר שמהווים את החלק הגדול והעיקרי של המטבח. 
 
עפ”י עיצוב המטבח שבדרך כלל מותאם לעיצוב הבית, לדוגמה – מטבח כפרי תמיד יהיה בבית כפרי. מטבח מודרני או קלאסי תמיד יהיו בבתים שניתן להגדירם מודרניים וכן אלאה, כך מותאמים אליו חומרי המבנה של אותו המטבח. גם מחיר המטבח או המחיר אותו יכולים לשלם הלקוחות קובע. 
גרטה דיזיין
כך שארונות קיר למטבחים יכולים לבוא במגוון חומרים ואופנים. לדוגמה – אורונות מטבח זכוכית, ארונות מטבח פרומייקה ואפילו ארונות מטבח מעץ מלא. ניתן לומר כמובן שארונות מטבח זכוכית יותר יקרים מארונות מטבח פרומייקה ובמקרים מסויימים. ארונות מטבח מעץ מלא יקרים יותר מארונות מטבח המיוצרים מזכוכית. אך כמובן לא יפה לשלב בין כל החומרים הללו. מטבח בעץ מלא יתשמש בארונות מעץ מלא. 
 
לאן נפנה בכל נושא ייצור המטבחים? ובכן ישנן חברות רבות ונגריות רבות, תעשיתיות ונגריות בוטיק לייצור מטבחים. אחת מהחברות הבולטות ביותר לעיצוב התאמה וייצור מטבחים בהתאמה אישית היא גרטה דיזיין.  חברה זו או חנות זו שגם מעצבת מטבחים, גם מתאימה אותם לרצון הלקוח וליכולותיו הכלכליות, גם מייצרת וגם מרכיבה אותם בבתי הלקוחות היא חברה מהבולטות בארץ. היא מייצרת ארונות קיר למטבחים ומטבחים בכלל ברמה מעולה עם שימוש בחומרי הגלם, עץ ואחרים מהטובים ביותר ובעזרי הפרזול הטובים ביותר אבל בעיקר היא שותפה שלכם בכל התהליך. משלב התוכניות, הביקור בבית, שמיעת הרצונות שלכם וה”שגעונות שלכם” דרך שלב תיאום הציפיות והעיצוב, עובר בשלב התמחור, ייצור והרכבה בבית הלקוח. ארונות קיר למטבחים כאמור משמשים חלק אינטגרלי מכל התהליך. אם הם מעולים כל המטבח מעולה. אם הם יפים, כל המטבח יהיה יפה ופרקטי. צרו קשר עם גרטה דיזיין. לא תצטערו. צאו למסע. בהצלחה. 
העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";