ארונות אמבטיה

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
מתכננים שיפוץ באמבטיה של הבית? זה הזמן להזמין ארונות אמבטיה במיוחד לטעם שלכם! חשוב לדעת כי לא כל ארון יכול להתאים לחדר אמבטיה, וישנם סוגים שונים של ארונות המותאמים במיוחד לחדרי אמבטיה ולחדרי שירותים המשולבים עם אמבטיה. אחת הבעיות בחדרי האמבטיה בבית היא הלחות והרטיבות הקבועים המתקיימים בחלל החדר, בעיקר לאחר השימוש במים וסגירה של החדר ללא אוורור. ארונות המותקנים בחדר אמבטיה צריכים להיות עשויים מחומרי גלם איכותיים ועמידים בפני מים, רטיבות ולחות. כך למעשה ניתן לשמור על הארונות החדשים של האמבטיה למשך שנים רבות כמעט ללא בלאי. 
 

ארונות אמבטיה קטנים עמידים נגד רטיבות

 
כאשר באים להתקין ארון אמבטיה, צריך לשים דגש על השימוש המירבי של חלל חדר האמבטיה. ניצול השטח בחדר הוא משמעותי ויכול להשפיע על הנוחות שלכם בכל שימוש בחדר האמבטיה. לעיתים רבות, התקנה של ארונות אמבטיה קטנים היא הדרך הטובה ביותר לנצל את שטח חדר האמבטיה באופן אופטימלי. 
 

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית

 
בכדי שתיהיו מרוצים גם מהעיצוב של האמבטיה שלכם לאחר השיפוץ, יש לכם את האפשרות להזמין ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית. חברת נגרות מקצועית תייצר עבורכם את ארונות האמבטיה בהתאם לדרישות שלכם ובאופן שיתאים ביותר מבחינה פונקציונלית לחדר האמבטיה. את העיצוב של הארונות שתזמינו ניתן להתאים לעיצוב הקיים, או לבחור בעיצוב חדש לגמרי שיתן לחדר האמבטיה שלכם אופי מיוחד בסגנון הייחודי שלכם! 
איפה אפשר להזמין ארונות אמבטיה מיוחדים?
אם קיבלתם החלטה לעשות הזמנה של ארונות אמבטיה מיוחדים, חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ היא הכתובת בשבילכם! חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מייצרת ארונות אמבטיה ללקוחות בכל הארץ מחומרי הגלם הטובים ביותר והמתאימים ביותר כנגד מים, לחות ורטיבות. הנגריה המקצועית של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ, מספקת לכם שירות ייחודי ואישי לייצור כל הריהוט לחדר האמבטיה בהתאמה אישית במיוחד לסגנון שלכם. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מתחום הנגרות, בעלי ניסיון רב בייצור רהיטים בהתאמה אישית ללקוח. 
 

ארונות אמבטיה של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ

 
להזמנה של ארונות לחדרי אמבטיה בעיצוב ייחודי המותאם לכם, התקשרו עכשיו לצוות הנגריה של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ וקבלו מענה מקצועי לכל הזמנה! 
העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";