ייצור ועיצוב מטבחים

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

בכל תכנון של מטבח חדש ניתן לראות שילוב של פונקציונליות עם יופי ואסתטיקה. השילוב של 2 האלמנטים הללו הוא הסוד להצלחה בכל ייצור ועיצוב מטבח חדש. מטבח חדש שזה עתה נבנה, כולל סגנונות שונים של עיצוב ושימוש בחומרי גלם המתאימים לכל עיצוב בנפרד. בכדי להגיע לתוצאה המיוחלת, כפי שבעלי הבית מצפים לראות, בניית המטבח החדש מלווה בתכנון מדויק של כל חלק וחלק במטבח, מהארונות והשיש ועד הפנלים הצמודים לריצוף.

ייצור ועיצוב מטבחים הוא תחום שלם הכולל בתוכו עבודה עם עץ, מתכת ופלסטיקה וסנכרון מלא עם אנשי מקצוע נוספים בתחום החשמל והאינסטלציה לסיום הפרויקט במלואו.

עיצוב המטבח בהתאמה אישית

תכנון המטבח מתבצע יחד עם בעלי הבית והעיצוב נבחר על-פי הסגנון המתאים ביותר לבעלי הבית. כיום, אפשרויות העיצוב למטבח הן בפירוש אינסופיות וניתן לשלב צבעים וחומרי גלם בכל צורה שהיא בהתאם לדרישה של בעלי הבית. העיצובים הפופולריים ביותר היום למטבח הם העיצוב הכפרי והעיצוב המודרני, אך בעלי הבית יכולים להחליט על עיצוב ייחודי שישלב כמה סגנונות עיצוב גם יחד.

גלריה
קביעת התקציב לייצור ועיצוב המטבח

לאחר שקבעתם מהו התקציב שאתם מעוניינים להשקיע במטבח החדש שלכם, תוכלו לתכנן את המטבח בצורה יעילה יותר. תכנון ללא תקציב יכול לגרור להוצאות שלא תכננתם עם תחילת הפרויקט וישאיר אתכם בתסכול רב. לכן, בפגישה הראשונית עם החברה לייצור ועיצוב מטבחים, תוכלו לקבל הצעת מחיר התואמת לתקציב שלכם וכוללת את חומרי הגלם הטובים ביותר בתקציב שהגדרתם מראש.

 ייצור ועיצוב מטבחים של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ

 אחת החברות המובילות היום בייצור ועיצוב מטבחים היא חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ. החברה מייצרת עבורכם בנגריה מקצועית את המטבח על-פי הדרישות שלכם ובהתאמה אישית מלאה לצרכים שלכם בשימוש היום יומי במטבח. 

בבתים רבים המטבח הוא החדר השימושי ביותר ביום יום, ולכן יש חשיבות רבה לבחירת אנשי המקצוע לבניית מטבח חדש. צוות חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ ישמח לתכנן יחד אתכם את המטבח הבא שלכם ברמת גימור גבוהה ובחומרי הגלם הטובים ביותר. 

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";