חדרי ארונות

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

ב-2 העשורים האחרונים חדרי הארונות החלו להופיע כמעט בכל תכנון של בית חדש. חדרי ארונות מאפשרים שימוש יעיל יותר בחלל החדר והפרדה מוחלטת בין החדר לבין ארון הבגדים. הפונקציונליות של חדרי ארונות היא מושלמת בהשוואה לכל ארון בגדים רגיל, וניתן לתכנן את חדרי הארונות בצורה כזו שיתאימו לצרכים של כל אחד. חדר ארונות יכול להיות מעוצב בצורה ייחודית המתאימה לכמות וסוגי הבגדים אשר יאוחסנו בו.

הנוחות של חדר ארונות מגיעה יחד עם עיצוב מרשים אשר משדרג את עיצוב החדר באופן משמעותי. הנוחות באה לידי ביטוי באפשרות להוציא בגד מסוים בצורה מהירה מכל מדף.

בעזרת תכנון נכון ויסודי של חדר הארונות, ניתן גם להגדיל את השטח הכללי של החדר. חדרי ארונות הן לא מוצר חדש בשוק אך לישראל הוא הגיע יחסית מאוחר. אם בעבר היה ניתן לראות חדרי ארונות רק בבתי יוקרה בישראל, היום הם מופיעים בדירות חדשות ובתים פרטיים. 

גלריה
תכנון חדר ארונות לבית פרטי ולדירות

לאחר ההחלטה להחלפת ארון בגדים או קניית ארון בגדים חדש, זה הזמן הטוב ביותר לבחון את האופציה לבניית חדר ארונות. חדר ארונות מיוצר ומעוצב עם חומרי גלם חזקים במיוחד המאפשרים שימוש של שנים רבות עם בלאי כמעט אפסי. 

ארון בגדים לעומת זאת נוטה עם השנים לאבד מהסימטריה שלו וכך לפגוע בעיצוב הארון ובסגירת דלתות הארון.

גם במצבים של מעבר דירה, ברוב המקרים לא מעבירים ארון בגדים מכיוון שפירוק שלו מחייב הרכבת הארון מחדש וייצוב שלו לאחר המעבר. לכן, חדר ארונות חדש הוא אידאלי לחדר שינה או לכל חדר אחר בבית מכל בחינה שהיא.

 חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מציעה – ייצור ועיצוב חדרי ארונות 

 תכנון ועיצוב חדר ארונות צריך להתבצע בצורה מדויקת ומקצועית שתשרת את בעלי הבית בצורה הטובה ביותר. 

תכנון ועיצוב מקצועי של חדרי ארונות עושים עם הטובים ביותר,  והטובים ביותר בתחום הם צוות חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ המציע ללקוחותיו תכנון מדויק לפרטי פרטים של חדרי ארונות על-פי התאמה אישית. חדרי הארונות של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ מיוצרים על-ידי אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום הנגרות.

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";