ארונות אמבטיה

גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות
גרטה - מטבחים ועבודות עץ מיוחדות

 ארונות אמבטיה נחשבים לייחודיים במיוחד ומיוצרים מחומרי גלם אשר צריכים לעמוד ברטיבות ולחות יום יומית. לעיתים, הבחירה בארון רגיל והצבתו בחדר האמבטיה היא מתכון בטוח לשחיקה של הארון לאורך זמן. הדרך הטובה ביותר לבחור ארונות אמבטיה היא באמצעות תכנון מדוייק של הארון והתאמתו לחדר האמבטיה. תכנון וייצור של ארון לאמבטיה מאפשרים ניצול מקסימלי של החלל בחדר האמבטיה ובנוסף לזה, החומרים מהם עשויים הארונות יהיו עמידים ללחות ולרטיבות המופיעים באמבטיה לאורך היום.

חדרי אמבטיה מתאפיינים בעיקר בבנייה פונקציונלית אשר תתאים לכל בני המשפחה הגרים בבית. אך מלבד הפונקציונליות של חדרי האמבטיה, העיצוב שלהם הוא לא פחות חשוב.

יחד עם אנשי מקצוע בתחום הנגרות, ניתן לתכנן חדר אמבטיה פונקציונלי ומעוצב בצורה מרשימה הכולל ארונות התואמים לסגנון המועדף על בעלי הבית.

גלריה
עיצוב אישי לארונות אמבטיה

בכל שיפוץ של מקלחת וחדר אמבטיה יש צורך בתכנון הארונות אשר יוצבו בחדר האמבטיה עם תום השיפוץ. 

ארונות האמבטיה מהווים חלק חשוב בכל חדר אמבטיה ולכן תכנון מקדים של כל ארון הוא רלוונטי בכל תוכנית שיפוץ. אפשרויות העיצוב לארונות בחדר המקלחת הן בלתי מוגבלות, וכיום אפשר לבחור כל צבע וצורה המתאימים ביותר לסגנון העיצוב שנבחר מראש. ישנה דרישה הולכת וגדלה של חדרי אמבטיה מעוצבים בסגנון יוקרתי, אך ניתן לראות גם עיצובים מינימליסטיים המקנים לחדר האמבטיה סגנון נקי ופשוט יותר.

 העיצוב בדברים הקטנים

כל שינוי קטן בעיצוב חדר האמבטיה יכול להיות משמעותי. ניתן לראות זאת בעיקר בפרזול של חדר האמבטיה. שינוי הפרזול בארונות חדר האמבטיה או שינוי בידיות הדלת שלחדר האמבטיה יכולים לשנות את סגנון העיצוב באופן כמעט מוחלט. 

 תכנון ועיצוב ארונות אמבטיה עם חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ

אם החלטתם לשפץ את חדר האמבטיה שלכם, אתם מוזמנים לפנות לחברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ הנחשבים למובילים בתחום הנגרות לארונות אמבטיה. החברה כוללת נגרים מקצועיים המתכננים ומעצבים עבורכם את הארונות על-פי הדרישה שלכם. לכל סגנון עיצוב אשר תבחרו לארונות האמבטיה, תוכלו למצוא איש מקצוע מיומן לעבודה מהצוות המקצועי של חברת גרטה שוחט דיזיין בע”מ.

העבודות שלנו
var p_track = "747087077"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";